Pages Menu
Categories Menu

Ulgi podatkowe dla samotnych rodzicow

Ulga podatkowa – kosztów podróży Biznes

Wydatki z podróży można ogólnie odliczane od dochodu z działalności gospodarczej uzyskanych przez ciebie pod warunkiem, że podróż nie jest dla celów osobistych. Wydatki obejmują bilety lotnicze, wypożyczalnie samochodów, hotele, posiłki, a nawet wskazówki płatnych. Taka podróż może być dla wszystkich niezliczonych powodów, takich jak klientów lub dostawców, spełniających oddziałów nadzorujących lub jakichkolwiek innych potrzeb biznesowych. Nawet kosztów podróży za udział w konwencji mogą być odliczone. Wydatki Ekstrawaganckie może jednak nie mogą korzystać ze zwolnienia podatkowego.

Niektórzy ludzie mogą mieszkać w jednym mieście i prowadzenia działalności gospodarczej w innym. Część ich podróży może wiązać się będzie z centrum miasta, gdzie ich dom rodzinny. Takie koszty nie będą odliczane chyba częścią ich działalności znajduje się w miejscu, gdzie jest ich dom rodzinny. Podróż w weekendy może jednak nie być uprawnione do ulg podatkowych, jak byłoby to w oczywisty sposób do celów osobistych.

Wymóg prowadzenia rejestracji dotyczy również kosztów podróży. Nie powinno być również normalne dokumenty, takie jak korespondencja, na podróże do miejsc szczególnie nieco niezwiązanymi z normalnymi potrzebami biznesu. Jest to tylko środek ostrożności w przypadku konieczności spełnienia testu kontroli przez IRS, gdyby sytuacja się pojawić. Koszty posiłków muszą być również uzasadnione, aby uzyskać pełną ulgę podatkową. Alternatywnie, można zdecydować się na zastosowanie standardowego zasiłku posiłku i pozbyć się kłopotu prowadzenia takich zapisów. Dodatek ten jest zmienny z miejsca na miejsce.

Nawet koszty podróży poniesione przez dłuższy pobyt w innym mieście na czasowym przydzieleniem pracy może podlegać odliczeniu. Jednakże, jeżeli taki okres jest dłuższy niż jeden rok, koszty podróży nie będą podlegać odliczeniu.

Robert L. Daniel i partnerzy Limon Whitaker Morgan, od lat pomogły firmom i osobom Nationwide, z ich przestępczych IRS Problemy podatkowe państwa. Firma ISA z siedzibą w Los Angeles, California USA. http://www.limonwhitaker.com / Tel: 888.321.6188

Masz zgodę na używanie i opublikować ten artykuł w biuletynie, stronie internetowej lub blogu jak długo pozostawiać artykuł nienaruszona, a to to pole zasobów na końcu artykułu.

Artykuł napisany przez: