Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowosc w srednich firmach

Ksiegowosc w srednich firmach Nie ma braki stron internetowych gotowy do walki swoje pytania wynagrodzenia. Salary.com, Glassdoor.com, a mnóstwo kalkulatorów wynagrodzeń w internecie są wielkie zasoby dla coraz grubsza zakresie płac na danym obszarze do wykonywania określonej pracy. Glassdoor to mój ulubiony, bo pensje są składane anonimowo przez obecnych pracowników zatrudnionych w firmach, które Cię interesują. Nie można odpowiedzieć na pytanie, wynagrodzenia, dopóki nie zrobiłem rozeznanie. Chciałbym jeszcze radzę sprawdzić co najmniej jedno z tych miejsc, nawet jeśli pozycja pracy wymienia już wynagrodzenie. Wynagrodzenie wymienione jest często niższa niż maksymalna są gotowi zapłacić.

Koszty utrzymania

To kuszące, aby zobaczyć co porównywalną pracę w innym kraju zarabia. Nie zapomnij spojrzeć na koszty utrzymania w tym obszarze, choć. Co zrobić, jeśli starasz się o podobną pracę w San Francisco płatniczą 16000 $ więcej niż praca w Alabamie? Pod koniec roku będzie w końcu z więcej pieniędzy w banku? Często odpowiedź brzmi: nie. Ale istnieje sposób, aby wiedzieć na pewno. Jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł kosztów utrzymania Koszt Accra za indeksu dziennym lub coli (coli.org) za krótki. Zawsze jestem zaskoczony, jak niewiele osób rozmawiam o pensje sprawdzeniu wskaźnika kosztów utrzymania. Jeśli szukasz w pracy w innych krajach, a nawet różnych miastach należy to sprawdzić.

Ksiegowosc w srednich firmach

Co powinieneś powiedzieć pracodawcom?

To nie tylko ty, który chce wiedzieć, co jesteś wart; Pracodawcy chcą wiedzieć, co będziesz pracować. Potencjalni pracodawcy nie zawaha się zapytać, co aktualnie wykonywanego lub jaka kwota wynagrodzenia szukasz. Istnieją dwa klucze do odpowiedzi na to linię kwestionowanie pomyślnie. Po pierwsze, po wszystkich badaniach i poszukiwaniu duszy zrobiłeś liczba prawo to powinno toczyć się języka płynnie.
Artykuł napisany przez: