Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowosc w duzych firmach

Ksiegowosc w duzych firmach

Wynagrodzenie – Co ty Worth

Ile jesteś wart na rynku pracy? Jest to pytanie każdy pyta. W rzeczywistości 89% respondentów badanych przez SurveySite.com powiedział pensja była najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji, czy przyjąć ofertę. Przynajmniej połowa z nas uważa, że ??nie są wypłacane wystarczy do pracy robimy. Więc sprawach pieniędzy i każdy chce zarabiać więcej. Ile jest zbyt wiele, aby prosić? Jak można odpowiedzieć na pytanie, kim jestem wart? Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to należy zadać sobie pytanie, ile chcesz zarabiać.

Zadaj sobie pytanie pierwsze

Trzeba spojrzeć na rodzaj spółki jesteś zainteresowany pracą. Duże korporacje nie nagradzać 120% wysiłku ze 120% wynagrodzenia. Zapisywanie tysiące firmowych dolarów najprawdopodobniej Ci trochę korporacyjnej marki łup. To dlatego, że jesteś po prostu częścią współczynnika w ich firmowej formule. Firmy takie jak to obliczyć swoje wynagrodzenie poprzez liczbę lat obowiązującego doświadczenia, wszelkie stopnie zasłużyłaś, rola pracy starasz się i umieścić ją poprzez swoją formułę. Obecnie jest magiczna liczba. To nie znaczy, że nie powinien ubiegać się o pracę w dużych korporacjach. Kwestia wynagrodzenia działa w obie strony. Jeśli oni nie płacą za 120% wysiłku to wszystko trzeba dać wynosi 100%. Wystarczy serwis telefony sony wrocław uderzenie zegara na osiem godzin dziennie i idź do domu szczęśliwy. O ile oczywiście chcesz trochę łup. Dla małych i średnich firm nie ma to pewną elastyczność do wynagrodzenia. Odpowiedź na to pytanie: „Kiedy wciąż jesteś w biurze o 6:00 pm w czwartek liczbę, co będzie utrzymywać się uśmiechasz?”

Robi samoocena

Nie byłoby sprzedać swój dom bez konieczności ona oceniana jako pierwszy. Czy oceny na siebie. Uzyskać dobre wyczucie zakresie wynagrodzeń żądanej pozycji na danym obszarze. Uwaga swoich kwalifikacji i oceny wartości maksymalnej.
Artykuł napisany przez: