Pages Menu
Categories Menu

Jak dbac o finanse firmy

Jak dbac o finanse firmy Pomaga planu na emeryturę i może Ci zaoszczędzić na podatkach. Podczas gdy jesteś na to, przyczyniają się w bieżącym roku, jak również.

7) spodziewa się zwrotu pieniędzy? File tak wcześnie, jak to możliwe. Dlaczego rząd powinien utrzymać zainteresowanie pieniędzmi za darmo przez cały rok?

8) obniżyć dochód do opodatkowania. Głównym sposobem na to jest poprzez inwestowanie w sponsorowanych przez pracodawcę planu emerytalnego (401 (k)) lub planu na własny rachunek (SEP, SIMPLE).

9) badania kosztów leczenia. Wykorzystaj swojego elastycznego planu wydatków w pracy lub konto oszczędnościowe medyczne, jeśli jesteś na własny rachunek.

10) oczyścić dom i się zorganizować! Twój dom finansowej, co jest. Choć wydaje się to takie proste, wykorzystując osobiste oprogramowanie finansowe, jak Quicken lub utrzymywanie dobrych plików, pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i stresu, kiedy czas podatku rolkach wokół.

11) TAX-proof swojego portfela. Jeśli zarabia znaczną ilość dochodów z dochodów z inwestycji, należy rozważyć następujące kwestie podatku od opodatkowania sprawdzanym swój portfel:

fundusze oIndex

obligacje oMunicipal

oMatching zrealizowanych zysków kapitałowych ze stratami kapitałowymi

oMutual fundusze o proporcjach niskich obrotach

oMaximizing dochód do opodatkowania do planu emerytalnego

FIO zostały zrealizowane straty kapitałowe z lat ubiegłych, upewnij się, aby przenosić je.

http://www.downtoearthfinance.com 17

Wpisany przez Galia Gichon

DOWN-Ziemia FINANCE

Artykuł napisany przez: