Pages Menu
Categories Menu

Rynek finansowy w Polsce

Rynek finansowy w Polsce

Oczekiwania płacowe w biznesie Praca

Kariera w świecie korporacji i organizacji handlowych oferuje szeroki wachlarz możliwości. Można pracować dla siebie w przedsiębiorstwie w oparciu domu lub pracy dla kogoś innego na dowolnym poziomie w dużej organizacji. Wynagrodzenia i świadczenia na rzecz pracowników lub menedżerów w organizacji różnią się tak samo jak rodzaj pracy, które są wykonywane przez pracownika. Położenie przedsiębiorstwa wpływa również na kompensację. Innym czynnikiem, który wpływa na poziom świadczeń i płac jest poziom i status stopnia, które są oferowane jako kwalifikacji przez pracownika.

Rynek finansowy w Polsce

Ogólnie mówiąc najwyższe pensje w prywatnym przedsiębiorstwie są opłacane przez firmy zlokalizowane na wschodnim wybrzeżu. New York City jest domem dla wielu rynków finansowych i centrów bankowych. Pozycje wypłacone maklerów, analityków rynku i zarządzania poziomem górnej firm może być znaczna. Przeciwieństwem Wybrzeże znajduje się w Los Angeles, gdzie duża liczba firm, aby ich dom. Inne główne ośrodki są Houston i Dallas-Fort Worth obszary. dostępne są pozycje rządowe biznesowych na poziomie federalnym, jak i na każdym z ośrodków władzy państwowej. Praca w służbie cywilnej wydają się być dobrze opłacani, a korzyści są zazwyczaj doskonałe.

Rynek finansowy w Polsce

Licencjat jest zazwyczaj minimalny poziom wymagany do oczekiwań płacowych które muszą być spełnione. Licencjackie; studia S są zwykle programem czterech lat z pewnym naciskiem w obszarze wyboru. Projekty dotyczące rozwoju tych miejsc pracy jest szybszy niż średnia, ale oczekuje się, że konkurencja będzie zależało żadnych otworów. Wynagrodzenia z tej głębokości edukacji są bardzo zróżnicowane, ale można spodziewać się w przedziale od $ 55K i $ 100K.

Stopień magistra Business Administration (MBA) jest najpopularniejszym stopnia absolwent.
Artykuł napisany przez: