Pages Menu
Categories Menu

Podatki w Polsce a na zachodzie

Podatki w Polsce a na zachodzie

Porady w sprawie dokonywania Późny deklaracji podatkowych

Termin składania zeznań podatkowych za 2007 rok jest 17 kwietnia. W przypadku pominięcia terminu z jakiegoś powodu trzeba jeszcze złożyć zeznanie jak najszybciej. W przypadku jesteś winien podatków IRS nakładać grzywny, odsetki od należnych pieniędzy i kar. Jednakże, jeśli zwrot jest należny, zmiany nie zostaną nałożone odsetki i kary. IRS przepisy stwierdzają, że aby dostać zwrot należy złożyć do zwrotu w ciągu trzech lat od terminu płatności.

Do późnego złożenia deklaracji podatkowych mogą być potrzebne:

oForm 4868 – wniosek o automatyczne przedłużenie terminu na składanie US zeznanie dochodowe.

Podatki w Polsce a na zachodzie

oForm 4848 (SP), wniosek o wydanie hiszpańskiej wersji.

oForm 1127 wniosek o przedłużenie terminu do zapłaty podatku.

oForm 2350 wniosek o przedłużenie terminu na składanie US podatku dochodowego.

Po złożeniu późno zeznanie podatkowe należy:

Podatki w Polsce a na zachodzie

oRequest o przedłużenie terminu na składanie deklaracji. Rozszerzenie czterech miesięcy jest tylko dla zgłoszenia, wszystkie podatki, które są wymagalne, muszą być w całości opłacone. Wniosek o przedłużenie może być dokonane pod numerem: 1-888-796-1074. Albo forma 4868. e-file lub poczty formularz do Urzędu Skarbowego za pomocą certyfikowanego post.

FIO nie jesteś w stanie zapłacić podatki należne w całości, zwrócić się do IRS pakietów rozdzielczości konta. Prośba o pozwolenie na zapłatę należnych podatków w ratach. Nigdy uniknąć złożenia zeznania podatkowego.

OBE uczciwy i złożyć dokładne zyski i dowiedzieć się od IRS jakie procedury mają być stosowane do późnego złożenia deklaracji podatkowych.

FIO procedury późnego zgłoszenia wydaje się zbyt skomplikowane rozważyć podjęcie z pomocy specjalisty podatkowego, który ma kilka lat doświadczenia czynienia z późnym złożeniem deklaracji podatkowych i zna prawa na lewą stronę.
Artykuł napisany przez: