Pages Menu
Categories Menu

Podatki w 2015 roku

Podatki w 2015 roku

Nie ma sensu opuszczeniem Wielkiej Brytanii, aby uniknąć wysokich stawek podatku dochodowego, i przeniósł się do Hiszpanii na przykład, który może mieć nawet wyższe stawki podatku dochodowego (choć niższe stawki CGT). Dlatego upewnij się, że wiesz dokładnie, które UK podatki są chętni, aby uniknąć / zminimalizować i badania właściwości granicą, aby zapewnić, że naprawdę można osiągnąć ten oszczędności podatkowych.plotery wielkoformatowe warszawa

7) Przy założeniu, że wszystkie aktywa będą poza zakresem CGT, kiedy jesteś nierezydentów Jest to częsty błąd. Zostawiasz Wielkiej Brytanii, przestanie UK zamieszkania / stałego pobytu i zamiar sprzedać swoją firmę w Wielkiej Brytanii wolną od podatku w Wielkiej Brytanii. Niestety przepisy CGT nadal opodatkowywać ewentualnych zysków wynikających z brytyjskiego oddziału lub agencji handlu. Zasadniczo oznacza to, że większość UK jedynym przedsiębiorcy lub partnerstwa firm nadal będzie w ramach CGT, nawet jeśli nie były mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Powszechnym sposobem, aby ominąć to byłoby włączenie przedsiębiorstw i sprzedawać akcje. To nie może więc zostać sklasyfikowana jako zysk z brytyjskiego oddziału lub agencji handlu.

Podatki w 2015 roku

8) Za pomocą brytyjskich firm w celu ustalenia przedsiębiorstwa, które zachowują się w Wielkiej Brytanii zyski netto podatkowej w odróżnieniu od wyżej, stosując UK może być niekorzystne z punktu widzenia bieżących zysków. Jeśli prowadził działalność jako jednoosobowa firma może osobiście przeprowadzić się za granicę i dostarczanie firma nie prowadziła działalność handlową w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem zakładu, nie powinno być żadnego podatku UK zapłacić. Oznacza to, że jeśli ustalone miejsce zamieszkania w raju podatkowym zera np Monako lub Andorra można uniknąć podatku w całości.

Podatki w 2015 roku

Natomiast jeśli użyto firmę UK byłbyś przedmiotem brytyjskiego podatku od osób prawnych, nawet jeśli nie były mieszkaniec Wielkiej Brytanii.
Artykuł napisany przez: