Pages Menu
Categories Menu

Podatek od psa

Podatek od psa

Dlaczego Duże zwroty podatkowe są nie zawsze dobra rzecz

Wczesna wiosna to bardzo ekscytujący czas dla niektórych podatników w tym kraju, ale jest zwrot podatku przewidywanie euforia najlepszą rzeczą dla podatników finansowo w dłuższej perspektywie? Odpowiedź zwykle nie ma. Zwrot podatku wynika często z nadpłaty podatków pobieranych od paychecks przez cały rok, aby federalny i rządy stanowe lub.

Chociaż zwroty podatkowe mogą poczuć się jak w darze, a nawet, że pieniądze http://poradniastopy.pl/choroba-stop/zwyrodnienie-stawu-skokowego/ są w rzeczywistości zwrot pieniędzy należy mieć już wrócił do Ciebie wolne od jakichkolwiek interesów. To prawda, to w zasadzie zostały pożyczone rządowi część swojego dochodu na dłuższy okres czasu z szybkością zero procent.

Oto istotne pytanie, co można zrobić z refundacji, jeżeli trzeba było go przez cały czas? Mogłeś umieścić pieniądze na koncie oszczędnościowym lub emerytalnego i zdobył zainteresowanie, zmniejszył swoje wydatki procentowe o spłatę długu, a nawet zapłacił za konserwacji zapobiegawczej w samochodzie lub w domu. Ilu z was odstraszają zmieniając skrzypiące hamulce i skończyło się zużytych wirników? Dolar w ręku, jest o wiele bardziej wartościowe niż inne dolara, jeśli trzeba czekać dziewięć miesięcy, żeby go mieć.

W przypadku otrzymania dużej zwrot w każdym sezonie podatkowego, należy sprawdzić swoje ulgi u źródła w pracy, i zastanowić się nad zwiększeniem ich. Zwiększenie swoje ulgi u źródła obniża kwotę podatku potrąconego od pensji, ale należy zachować ostrożność, tak jak duża refundacja nie jest korzystne finansowo, albo jest duża saldo należne. W rzeczywistości, podatnicy mogą podlegać niedopłaty kary, aby uniknąć tej kary, trzeba zapłacić co najmniej 90 procent swojego zobowiązania podatkowego w bieżącym roku, a przynajmniej zwrócić co zawdzięczał w poprzednim roku.

Zawsze radzę moim klientom, aby spróbować zorganizować ich zwrot lub pozostałej kwoty wyniesie mniej niż pięćset dolarów w czasie podatku. W ten sposób można uniknąć kar i zmaksymalizować przepływ gotówki prywatnego w ciągu roku. Twój profesjonalny podatku może pomóc z porad dotyczących Twojego W-4, można też skorzystać z kalkulatora podatku u źródła, które pomogą Ci dostosować dodatek u źródła.

Artykuł napisany przez: