Pages Menu
Categories Menu

Nowe podatki

Nowe podatki UK miejscu zamieszkania uznaje się za miejsce zamieszkania w Wielkiej Brytanii przez trzy lata po opuszczeniu Wielkiej Brytanii, ale po tej dacie w tych okolicznościach jest ogólnie wskazane ustalenie statusu non miejsce zamieszkania w Wielkiej Brytanii, jak tylko to możliwe. Byłoby to również pomaga chronić pozycję, jeśli trzeba było wrócić do Wielkiej Brytanii z jakiegokolwiek powodu (np opiekę medyczną itd)

4) spędzać zbyt dużo czasu w Wielkiej Brytanii Jeśli spędzasz albo przekraczające 183 dni w Wielkiej Brytanii w roku podatkowym lub średnio ponad 90 dni w Wielkiej Brytanii średnio w ciągu czterech lat podatkowych można uznać za brytyjskiego rezydenta. Jest to często ten ostatni termin, który jest przekroczony.

Revenue niedawno potwierdziła, że ??będą one nadal zastosowanie tych terminów jako że wcześniej już kilka decyzji komisarzy, które rzucają cień wątpliwości nad tym, czy nadal są one stosowane. Jednak przychody dały jasno do zrozumienia, że ??tylko przestrzeganie dziennego zapotrzebowania na własną rękę nie jest wystarczająca, aby uniknąć zaklasyfikowany jako mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Trzeba by upewnić się, że po punkcie 1 powyżej, aby się nie mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Jeśli nadal miał w Wielkiej Brytanii jako główny „domu”, nawet jeśli spędził mniej niż 90 dni w ciągu roku podatkowego tutaj byłbyś nadal klasyfikowane jako mieszkaniec Wielkiej Brytanii.

Nowe podatki

5) Nie traktat ustanawiający pobytu za granicą w celu ochrony swojej pozycji non przebywania to zawsze dobry pomysł, aby dostać się zaklasyfikowany jako traktat rezydenta za granicą. To oczywiście zakłada, że ??kraj ten planuje się mieszkaniec ma unikaniu podwójnego opodatkowania z Wielką Brytanią.

Większość „norma” traktaty podatkowe obejmują rezerwę wzdłuż linii (ten, który jest przenoszony z traktatem UK-Cypr):

Artykuł napisany przez: