Pages Menu
Categories Menu

Kursy ksiegowosci

Kursy ksiegowosci

Tax Credit jest niestabilna popyt na mieszkania na początku 2010 roku

Oczekuje się, że wzrost wiosna w domu kupno trafić wcześniej niż zwykle w 2010. To powiedział, aby przypisać nabywców stara się skorzystać z ulgi podatkowej na federalne po raz pierwszy homebuyers i istniejących domów szukają nowego domu przed upływem kredytowej.http://fcx.pl

Sezon wiosenny zakup zazwyczaj rozpoczyna się kiedyś w marcu i trwa do maja. Jednakże, w tym roku jest inaczej. Kupujący, którzy chcą, aby móc skorzystać z aż do $ 8000 ulgi podatkowej dla kupujących pierwszy raz do domu i do $ 6500 ulga podatkowa dla istniejących domów na zakupy do nowego domu musi mieć podpisaną umowę zakupu dla domu od 30 kwietnia 2010 roku. zamknięcie w domu musi być także zakończone 30 czerwca 2010 roku.

Ulga najprawdopodobniej napędzać popyt na domy na początku roku. Sprzedaż domów prawdopodobnie odbędzie się w lutym i marcu, a według wszelkiego prawdopodobieństwa, zwiększyć znacząco w kwietniu w celu dotrzymania terminu umowy zakupu.

Kursy ksiegowosci

Aby skorzystać z tego potencjału kredytowego, kupujący powinien działać szybko. Według Narodowego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i NAR, trwa średnio 8 pełnych tygodni, aby uzyskać kredyt przetwarzane teraz. To jest 2 tygodnie dłużej niż kiedyś podjąć w przeszłości. Powodem jest to, ze względu na zmiany dokonane wewnątrz branży kredytów hipotecznych.

Ogólny wpływ tego na sprzedaży domu nie jest jeszcze pewne. Wielu ekonomistów oczekuje ulgi podatkowej ciągnąć sprzedaży domu, które miały miejsce jakiś czas później w roku w ciągu pierwszych dwóch kwartałach 2010 roku przewiduje się, że ulga podatkowa przesunąć ogromne zapotrzebowanie na mieszkania na początku lutego 2010 roku , marzec i kwiecień najprawdopodobniej wskazują na wzrost popytu.

Szukasz nowego domu na Florydzie? Jeśli tak, to jesteś w szczęście, ponieważ mamy kilka Florida budujących domy z nowych domów na sprzedaż w niesamowitych cenach.

Artykuł napisany przez: