Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowosc w malych firmach

Ksiegowosc w malych firmach Na przykład, stopień rachunkowości może być wymagane zarówno dla sektora publicznego i sektora prywatnego pracę jako księgowy. Istnieje bardzo wiele różni się między jakością a kosztami stopni. Jedna szkoła może zaoferować pewną, która jest odpowiednia w realizacji wymagań i kosztuje mniej. Ten sam stopień na uniwersytecie najwyższego poziomu może wymagać dużo więcej na drodze studenta przygotowania, badania i kosztów. Niestety, opis standaryzowany pracy kwalifikacji nie ilościowego tych różnic.

Patrząc na poziomach rekompensat z przeciwnego punktu widzenia, można było wykazać, że zatrudnienie w sektorze publicznym zapłacić więcej, a tym samym przyciągnąć więcej wykształconych i doświadczonych ludzi, tylko dlatego, że podmiot rząd nie jest tak zaniepokojony z dolnej linii. agencje rządowe wiedzą, że jeśli stanie przekonywująco, aby uzyskać część budżetu są one pod presją, by wydać wszystkie przyznane środki. Jeżeli pieniądze nie są wydawane, przyjmuje się, że nie są one potrzebne w pierwszej kolejności. Innymi słowy, pensje rządowe może być wyższa, ponieważ pracownicy są zbyt wysokie kwalifikacje.

Porównując wynagrodzenia rządowe z tych pozycji w sektorze prywatnym o podobnych kwalifikacjach i obowiązków należy również wziąć pod produktywności konta. Na średnio pracownicy sektora prywatnego pracować więcej godzin. Może to być z powodu rywalizacji o udział w rynku wśród firm i korporacji. Współczynnik konkurencyjna nie istnieje w pracy rządu.

Artykuł napisany przez: