Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowosc Sopot

Ksiegowosc Sopot

10 Klucze do Getting Paid ile jesteś wart!

Z prośbą o pieniądze jest tak tabu w naszej kulturze, że większość z nas wstrząsnąć w naszych butach, kiedy myślimy o negocjowaniu wynagrodzenia. To wywołuje nasze niepewności o nie jest wystarczająco dobry, nie wiedząc mało, lub nie jest uważane za mało wartościowe. Martwimy się, że firma będzie unieważnić swoją ofertę, jeśli pytamy o to, co jesteś wart.

Ksiegowosc Sopot

Prawda jest taka , jeśli nie negocjować, pracodawca uważa, że ??on lub ona zapłaciła za dużo. Gdy jesteś na tyle pewnie, aby negocjować, twoja wartość rośnie w oczach pracodawcy. Nie możesz dostać wszystko można zapytać, ale jeśli nie pytaj nie dostaniesz tego, co jesteś wart! Używaj tych klawiszy, aby otworzyć zamki na potencjalne zyski.

Wykonać badania. Musisz dowiedzieć się, co dzieje się stopy do rodzaju pracy, którą wykonują. Sprawdź online, badania płac i badań opublikowanych przez stowarzyszenia zawodowe. Należy jednak pamiętać, najlepszym źródłem informacji wynagrodzenia są ludzie, którzy obecnie pracują w polu. Zapytaj ich o zakresie wynagrodzenia w oparciu o swoje doświadczenie na danym stanowisku i przemysłu.

Ksiegowosc Sopot

Zademonstrować swoje możliwości i wiedzy. Sprzedaj swoje umiejętności, wiedza i doświadczenie ze swojego pierwszego kontaktu z organizacją aż do oferty. Wiedzieć, co pracodawcy problemy, wyzwania i problemy są i udowodnić, że jesteś najlepszą osobą do rozwiązywania problemów, wyzwań i rozwiązywania problemów.

Odkładać DYSKUSJE wynagrodzenia dopiero po zostały zaoferowane stanowisko. Pytany o wymaganiach płacowych i oczekiwań, uświadomić sobie, że masz jeden na trzech szansę odpowiadając poprawnie. Szanse nie są na Twoją korzyść, więc przesunąć rozmowę do omówienia potrzeb pracodawcy i jak można rozwiązać ich problemy. Twoim celem jest, aby przenieść się z pracodawcą z obawy o ich budżetu do przekonania, że ??są odpowiedzią na ich problem.

Artykuł napisany przez: