Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowosc online

Ksiegowosc online

Vs Sektor publiczny Sektor prywatny Wynagrodzenia

dzisiaj o odszkodowania dla pracowników rządowych Istnieje wiele dyskusji. W czasie, gdy wydatki i deficyt budżetowy jest na każdy umysł, liczba miejsc pracy w sektorze publicznym jest przedmiotem krytyki w sektorze prywatnym, a czasami w mediach.http://harmoniasmakow.pl/tao-tao-sosy-chili Chociaż niektóre rodzaje pracy są ograniczone do pracowników w sektorze publicznym, to nadal trudno wyrobić sobie opinię na temat względnego kompensacji pomiędzy stanowisk publicznych i biznesowych. Oto niektóre z powodów, dla porównania są dość trudne do oszacowania.

Ksiegowosc online

Niektóre z tych różnic między wynagrodzeń w sektorze publicznym, jak i korporacyjnych wynikają ze względu na sposób porównania zostały osiągnięte. Jeśli spojrzeć na danym wspólnym zawodu, takich jak urzędnik, księgowego lub opiekuna, pracownicy sektora publicznego są wypłacane w wyższych średnich poziomów, które równoważnych klasyfikacji miejsc pracy w sektorze prywatnym. Zostało to postrzegane jako negatywne tych krytykujących pensje rządowe. Jednakże, jeśli próbują kontrolować zmiennych, takich jak edukacja i doświadczenie, pracownicy rządowe mogłyby zostać uznane za wyższe zapłacił, bo kwalifikacje przynoszą do pracy są wyższe.

Ksiegowosc online

Stopa rekompensaty dla pracowników rządowych rośnie w szybszym tempie niż dla pracowników sektora prywatnego. Ta statystyka może być również wyjaśnił, wskazując, że wyzwaniem znalezienia ludzi lepiej wykształconych i doświadczonych kosztuje więcej. Doskonałość w wykonywaniu obowiązków w pracy jest związana z kwalifikacji uznanych za niezbędne w celu uzyskania stanowiska. Wnioskodawcy oczekują rekompensaty przy wyższych stawkach. Aby przyciągnąć takich wykwalifikowanych pracowników, wyższe płace i świadczenia muszą być oferowane.

Znalezienie sposobów porównywanie kwalifikacji dla określonego zadania jest trudne.
Artykuł napisany przez: