Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowosc Gdansk

Ksiegowosc Gdansk

Pomyśl Compensation Package

Prawdopodobnie największy błąd, że kandydaci, aby podczas negocjacji jest to, że koncentrują się one wyłącznie na wynagrodzenia. Przy większych korporacji Obecnie większość menedżer wynajem mają niewiele, jeśli w ogóle, elastyczność w zakresie wynagrodzenia, co oferują. Prawie wszystko przechodzi przez dyrektora odszkodowawczego w WP. I wierzcie mi, mogą być opatrzone walczyć z postarać się oferta wynagrodzenie wzrosło. Zamiast skupić się na całego pakietu kompensacyjnego. Rzeczy takie jak świadczenia medyczne, 401 (k) dopasowanie, premii i innych planów motywacyjnych, urlop, płatny czas wolny, a praca z dala od domu możliwości wszystkie mają wartość. Jeśli jesteś kandydatem są podekscytowani, ale nie mają one elastyczność wynagrodzenia, będą prawdopodobnie gotowi oddać w kilku lub wielu z tych innych obszarach. Spróbuj, może być zaskoczony, jak dobrze to działa dla Ciebie.

Ksiegowosc Gdansk

Więc kim jestem, tak? Dlaczego myślę, że moja rada jest tak cenny?

Nazywam się Stephen Van Vreede. Moja firma nazywa się kamienia na kamieniu, a ja w branży doradztwa zawodowego od 2002 roku z 8 lat doświadczenia zatrudniania przed tym. Można sprawdzić moją stronę internetową, która oferuje narzędzia, takie jak nie bzdury Job Search Strategy Guide i innych Poszukiwanie pracy Porady.

Ksiegowosc Gdansk

Krótka historia jest, że mam MBA w marketingu z Uniwersytetu Villanova i podwójnej B.S. stopień w finansach Logistyka z University of Maryland. Jestem certyfikowanym profesjonalnym ra © SUMA © pisarzem (CPRW) oraz członkiem Związku Zawodowego ra © SUMA © Pisarzy i Coachów kariery (PARW / CC). Jak już wspomniano, płaciłem swoje składki w świecie wielkich korporacji w końcu działa na dużą skalę call center dla dużej firmy wynajmu samochodów ciężarowych i spędziłem ostatnie 6 lat z kamienia na kamieniu, pomoc osobom poszukującym pracy w osiąganiu swoich celów.

Wiem, że moje produkty będą pracować dla Ciebie, ponieważ są one oparte na zasadach zdrowego rozsądku lewarowanych dobrej, solidnej wiedzy i doświadczenia w procesie poszukiwania pracy. Po pracy z niezliczonych osób poszukujących pracy, stałem się coraz bardziej przekonany, że większość z nich nie odpowiednio przygotować się do poszukiwania pracy i opierają się zbyt wiele na stronach internetowych i artykułów modnych powiedzieć im, co mają robić. Zatem oni tracić http://www.ehurtowo.pl/bluzki-niemowlece-c-60_71.html czasu, pieniędzy i energii.

Jeśli nadal nie ma pewności, czy nasze usługi są dla Ciebie, nie wahaj się dać mi numer bezpłatny na 1-866-755-9800 lub e-mail do mnie na steve@nononsensejobsearch.com.

Artykuł napisany przez: