Pages Menu
Categories Menu

Jak zadbac o twoje finanse

Jak zadbac o twoje finanse Załóżmy ponadto zakładać: 1) 8 stóp skały blachy muszą być wymienione w całym budynku można odbudować, 2), choć nieruchomość została w 90% zajęte przed powodzią, oczekuje się pomieścić się jedynie 5%, podczas gdy następuje przebudowa, 3) ustabilizowane obłożenie po aktualizacji nie jest jasne, ponieważ niektóre firmy nie może powrócić, 4) budowa potrwa 12-18 miesięcy ze względu na ograniczenia pracy i 5) właściciel posiada ubezpieczenie NNW do odbudowy, ale nie mają ubezpieczenia utraty czynszu / przerw w działalności.

Oczywiste jest wartość rynkowa po wypadku jest niższa od wartości rynkowej przed ofiarą mniej kosztów budowy. Inne czynniki, które należy rozważyć są: utrata czynszu, ryzyko rynkowe, że zbyt mało lokatorzy będą dostępne po zakończeniu budowy, koszty zarządzania budownictwie, płynność rynku z kilku odbiorców zaraz po wypadku, ryzyko budowy, ryzyko stopy procentowej (stopy mogą wzrosnąć w czasie okres budowy negatywnie wpływając wartość), ryzyko, że koszty operacyjne mogą wzrosnąć w czasie budowy (chyba ubezpieczeniowego) oraz rekompensaty za wysiłek przedsiębiorców skłonić nabywcę do koordynowania pracy, zarządzania kapitałowego oraz znieść wcześniej wymienionych zagrożeń.

Jak zadbac o twoje finanse

Uważna analiza przeprowadzona przez rzeczoznawcę może pokazać ulepszenia mają żadnej wartości po powodzi. W zadaniach rozpoznawczych wykonanych przez pisarza, utrata ofiarą 10-30% wartości rynkowej przed wypadku doszło (w prosta, analiza obronić) to typowe. To może generować znaczące straty wypadku odliczenia od podatku, co powoduje obniżenie podatku.

Na przykład, nieruchomości o wartości rynkowej $ +5.000.000 cierpi 30% strat wypadku. Podczas gdy ofiarą jest poważne trudności dla właścicieli, $ 1500000 ($ +5.000.000 X 30%) odliczenie od podatku będzie ograniczyć straty finansowe. W oparciu o 35% stawki podatku, obniżenie podatku jest $ 525.000.

Artykuł napisany przez: