Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrac wlasciwego ksiegowego?

Jak wybrac wlasciwego ksiegowego?

3 wskazówki niezbędne dla skutecznych negocjacji Wynagrodzenie

Wiele teorii i strategii utrzymują się, jak skutecznie negocjować wyższą pensją. Istnieje jeszcze wiele dobrych produktów i narzędzi szkoleniowych dostępnych na rynku, aby pomóc osobie ubiegającej się o pracę w tej dziedzinie. Jednak wielu ekspertów często zapominają powiedzieć kandydatowi kilka rzeczy, które są niezbędne w przygotowaniu do procesu negocjacji.

Dostać się na równi

Jak wybrac wlasciwego ksiegowego?

Wiele firm już prosić lub żądać historii wynagrodzenia w szczegółach przed pierwszym wywiadzie. Są one jednak absolutnie nie chce, aby omówić zakres wynagrodzenia na stanowisku. Zapewnienie historii wynagrodzenia, a nie otrzymania informacji, takich jak rzeczowy stawia poszukująca pracy w niekorzystnej sytuacji w negocjacjach. Jako takie, pracodawcy często czują się jak trzyma wszystkie karty. Proces wywiad staje się wtedy ulica jednokierunkowa. Oni oceniają cię, ale nie ocenia firmę. Poczujesz się zaszczycony, czy oferują one nic, bo stworzyliśmy pozycji wyższości. Więc pamiętaj, aby nie dać zbyt wiele zbyt wcześnie . To niszczy wszelkie nadzieję, że masz udanych negocjacji w dół.

Know Your Baseline

Ponieważ większość kandydatów tak naprawdę nie mają pojęcia o tym, jak wysokie lub niskie wynagrodzenie będzie, to trzeba trochę czasu, aby określić ich piwnicy pod względem wynagrodzenia. Jeśli nie ustawić punkt odniesienia, trudno jest wiedzieć, ile do pchania po Propozycja płacy wchodzi. I nie oszukujmy się, że prawie zawsze są w niższej niż chcielibyśmy. Zastanów się koszty podróży i dojazdy, w tym gazu, opłat, przebieg, amortyzacji, i tak dalej. Należy wziąć pod uwagę, jak wiele można byłoby płacić za obiad, kawa i przekąski. I, oczywiście, należy rozważyć swoje regularne wydatki gospodarstw domowych, które pomogą Ci określić, ile trzeba przynieść po podatków.

Artykuł napisany przez: