Pages Menu
Categories Menu

Jak rozliczac podatki

Jak rozliczac podatki Można wyodrębnić gotówki z firmy wolnej od podatku, ale rzeczywiste zyski spółki będą podlegać opodatkowaniu w Wielkiej Brytanii.

Dlatego jeśli planujesz staje non mieszkaniec Wielkiej Brytanii może warto pomyśleć dwa razy o korzystaniu z brytyjską firmą uruchomić non UK (np biznesu handlu internetowego).

9) Nie biorąc pod uwagę pozycję NIC Większość ludzi przemieszczających się za granicę tylko myśleć o konsekwencjach podatkowych. Jednak NIC może być również ważne szczególnie gdy idziesz do pracy za granicą.

Zgodnie z ogólną zasadą istnieje wymóg dla pracodawcy do zapłaty Class 1 NIC, dnia wynagrodzenia przez pierwsze 52 tygodni jesteś pracujących za granicą. Jednak to zależy od pracodawcy mający siedziby w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i jest stałym mieszkańcem. Jeśli można dostać się sklasyfikowany jako non Wielkiej Brytanii stale zamieszkuje może być w stanie uzyskać zwolnione z wymogów NIC. To będzie zależeć od tego, czy płacą regularne wizyty w Wielkiej Brytanii, czy nadal zachowują właściwości tutaj, jak długo będzie dla nieobecność i czy będzie tu wrócić po pracy za granicą.

Jak rozliczac podatki

10) nie powiadamia Przychód ten może być kosztowne. Trzeba dać im znać na formularzu P85, a także wypełnić swoje zyski samooceny w oparciu o swoim braku statusu rezydenta Wielkiej Brytanii (czyli zakończenia pobytu dodatkowych stron). Jeśli nie, nie będzie otrzymywał swoje deklaracje podatkowe i jeśli zdecydujesz się złożyć on-line będziesz rozlewanie się kary za nie składanie zeznań. nts-energy Jeśli jesteś non mieszkaniec Wielkiej Brytanii i mają żadnego dochodu podlegającego opodatkowaniu w Wielkiej Brytanii należy napisać do urzędu skarbowego z prośbą o zmianę ich ewidencji samooceny.

Lee J Hadnum jest rzadkością wśród doradców podatkowych posiadających zarówno prawnych biegli kwalifikacje rachunkowości.Po kwalifikacjach jako laureatem Instytutu Biegłych Księgowych wstępnych egzaminów, on udał się na biegłego doradca podatkowy.

Wcześniej prowadził własną własną firmę doradztwa podatkowego i napisał szereg książek podatkowych, a także edycję popularnego planowania podatkowego internetowej www.wealthprotectionreport.co.uk.

Przez ograniczony okres czasu, Lee oferuje bezpłatny raport na morskich telepracy z jego Offshore Skarbowej Site wealthprotectionreport.co.uk Ochrona Wealth Report oferuje szeroki wachlarz informacji w sprawach podatkowych, w tym podatku od zysków kapitałowych, podatku od spadków i UK Emigracji.

Artykuł napisany przez: