Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego mamy tak beznadziejne podatki?

Dlaczego mamy tak beznadziejne podatki?

Jakie czynniki wpływają Certified Nursing Assistant Wynagrodzenia

Wielu ludzi pragnie wprowadzić dziedzinie medycyny. Certified Nursing Wspomaganie może być doskonałą okazją do wprowadzenia się do lekarzy, a także do stworzenia wysokiego poziomu samozadowolenia. CNAS mają wiele obowiązków, z których wszystkie są prowadzone w ramach różnych programów szkoleniowych i pracować bezpośrednio pod przewodnikiem pomocy RN. Jeśli karierą w medycznej pomocy, można się zastanawiać, co pensja jest o CNA. Certyfikowane pensje asystentów pielęgniarskiej zależy od wielu czynników, które mogą obejmować placówki medycznej, w której stajesz się pracownikiem, państwa i miasta, w którym mieszkasz, a wcześniejsze doświadczenie w zawodzie.

CNA Zapłać Wariacje przez Pracy Lokalizacja

wynagrodzenia CNA różnią się znacznie od pracodawcy. Oznacza to, na przykład, asystent chorego w zakładzie opieki w podeszłym wieku może spowodować kilka tysięcy dolarów rocznie mniej strona główna naszej witryny CNA, że pracują w placówce medycznej, takich jak szpital. Wiele obiektów płacących wyższe preferują doświadczenie, na ogół stanowi wyższej stawki wynagrodzenia. Domy opieki często podejmują się po raz pierwszy, nowe CNAS i są bardziej chętni do pracy i szkolenie ich aż zdobyć doświadczenie, a tym samym niższą stawkę wynagrodzenia.

Wariacje CNA wynagrodzeń według stanu

Wynagrodzenie biegłego Nursing Assistant może kontrastować znacznie od stanu, a nawet w obrębie miast państwa. Na przykład, w Alabamie, CNA może zarobić około $ +20.800 rocznie, i to samo stanowisko i płaci średnio 27.500 $ rocznie, w stanie Nowy Jork. Na zachodnim wybrzeżu, w Kalifornii, oczekiwana średnia pensja jest nieco mniejsza niż w Nowym Jorku, przy 26.100 $ rocznie. Na północy, w stanie Michigan, średnia płaca wynosi 22.000 $ rocznie. Należy również zauważyć, że osoby mieszkające w dużych miastach, takich jak stolic państwowych, można zarobić więcej niż tych, którzy pracują poza większych miastach, na obszarach wiejskich.

Artykuł napisany przez: